ראשי תחומי התמחות

תחומי התמחות

משרד עורכי הדין עדי מני מתמקד בארבעה תחומי משפט. דיני עבודה, מעמד אישי ואשרות לעובדים זרים, מקרקעין ונדל"ן בארץ ובארה"ב ומשפט אזרחי/מסחרי.

אם פוטרת ואינך יודע מהן זכויותיך; אם יש לך תחושה שמקפחים אותך בעבודה ולא מתייחסים אליך כראוי או שלא מעניקים לך את כל זכויותיך; אם אתה מתכונן לרכוש נכס ואינך בטוח אילו מיסים עליך לשלם או שאתה רוצה לוודא כי אתה מקבל בחוזה את כל ההגנות להן אתה זכאי. אם קבלת מכתב הדורש שתעזוב את הארץ או שותפך לעסק תובע אותך שלא בצדק, אתה מוזמן לפנות אלינו ואנחנו נעמיד לרשותך עו"ד, המומחה לתחום, שיטפל בענייניך וילווה אותך משלב הייעוץ ועד לייצוגך בבית המשפט במקרה הצורך. כי משרדנו ידוע במקצועיות וביחס האישי שניתן בו לכל אחד ואחת מלקוחותיו.

2 דיני עבודה, עובדים זרים
שירותי משרד עורכי הדין עדי מני כוללים מתן ייעוץ משפטי בתחום דיני עבודה, ליווי וייצוג משפטי לעובדים ולמעסיקים (כולל התמחות בתחום עובדים זרים). משרדנו מטפל ביחסי עובד-מעביד בכל היבט ובכלל זה: עריכת חוזי עבודה; הכנה וליווי לשימוע, התפטרות או פיטורים והזכויות והחובות הנובעות מהם. אנחנו מטפלים 
בין השאר, בנושאי מימוש זכויות עובדים, כגון שכר, שעות נוספות, נסיעות, חופשה, הבראה, פנסיה, חגים וזכויות מכוח הסכמים קיבוציים. כן מטפל המשרד בנושאים כמו אפליה בעבודה, פיטורים שלא כדין וחוקי עבודת נשים.

 

 

3 מקרקעין ונדל"ן בישראל ובארה"ב
בשנות פעילותו כעורך דין צבר עדי מני ידע רב ומומחיות בתחום הנדל"ן
והמקרקעין הן בארץ והן בארה"ב. המשרד נותן מענה ליחידים, לקבלנים ולשותפים
בכל הקשור לעסקאות קניה ומכירה או השכרה של דירות, בתים, קרקעות ונכסים אחרים.

 

 

4 מעמד אישי ואשרות לעובדים זרים
עורכי הדין במשרד מומחים בליווי לקוחות המשרד בהליכים השונים להסדרת אשרות ומעמד לזרים בישראל ומספקים שירותי ייעוץ והכוונה לזרים מול רשויות השלטון השונות ביעילות ובמקצועיות.

 

 

1 משפט אזרחי/מסחרי
משרדנו מספק ללקוחותיו מכלול שירותים בתחום האזרחי והמסחרי.
המשרד מסייע ללקוחותיו בנושאים משפטיים הקשורים ליחסים שבין אדם לחברו הדורשים התמחות בדיני החוזים ובכלל זה עריכת הסכמים (ממון, ירושה, הלוואה ועוד). במשפט מסחרי, המשרד נותן שירותי ניהול משפטי שוטף לחברות מההקמה ועד לפירוק בעת הצורך. המשרד מלווה את לקוחותיו בניהול מו"מ, עריכת הסכמים מסחריים, וייצוג משפטי מול מוסדות כולל ייצוג בבתי משפט (ליטיגציה).